بازار جهانی کامپوزیت خودرو

بازار جهانی کامپوزیت خودرو

آینده رزین پلی استر غیر اشباع

آینده رزین پلی استر غیر اشباع در بازار جهانی کامپوزیت خودرو با داشتن فرصت هایی در کاربردهای مختلف، از جمله پنل های بسته شدن، پنل های بدنه، گلگیرها، GOR تقویت کننده باز شدن مشبک، سپرهای حرارتی، بازتابنده های چراغ جلو، جعبه وانت و سایر موارد، امیدوار کننده به نظر می رسد.

پیش بینی های بازار جهانی

پیش بینی می شود UPR در بازار جهانی کامپوزیت های خودرو با CAGR 5.3٪ از سال 2016 تا 2021 رشد خواهد داشت. مهمترین عامل رشد بازار افزایش تقاضا برای مواد سبک وزن و مزایای عملکرد کامپوزیت های تقویت شده نسبت به مواد رقیب است.

ویژگی های کامپوزیت های UPR

کامپوزیت های UPR با ویژگی هایی مانند پردازش آسان، مقاومت در برابر کشش بالا، سبک بودن، مقاومت در برابر خوردگی و کشش سطحی مناسب برای ساخت خودروهای سبک وزن و کم مصرف ایده آل هستند. روندهای نوظهور که تأثیر مستقیمی بر پویایی صنعت دارند، جلوگیری از استفاده از استایرن به عنوان ماده اولیه اصلی برای تولید UPR است زیرا برای سلامتی خطرناک است.

برای اطلاع از دامنه، مزایای شرکت ها و سایر جزئیات رزین ها در گزارش بازار های کامپوزیت خودرو، بروشور گزارش را بارگیری کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


دسته بندی مقالات


لیست قیمت رزین


ارتباط با ما

Logo Nadpolymer

صنعت تولید رزین در ایران سابقه ای بالغ بر چند دهه دارد و وارد شدن به این بازار و رقابت با شرکت های بزرگ و صاحب سبکِ این صنعت تنها در سایه رضایتمندی مشتریان و تأمین نیاز و خواسته ی آن ها ممکن است. در حال حاضر شرکت نادپلیمر با ظرفیت تولیدِ بالغ بر 20 هزارتن انواع رزین (10 هزارتن رزین پلی استر غیر اشباع، 3 هزارتن رزول و 7 هزارتن انواع رزین اکریلیک) در سال در حال خدمت رسانی به صنعت مواد شیمیایی کشور است و در صورت نیاز شرکت های تولیدی آماده ارائه انواع رزین های سفارشی نیز هست.

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

آقای سعیدی پور

سرپرست فروش

آقای سعیدی پور

آقای برزگر

مسئول فروش

آقای برزگر