نادپلیمر

شرکت ناد پلیمر

 

تولید کننده انواع رزینهای اکریلیک پایه آب ، رزین فنولیک و رزین پلی استر غیر اشباع

 

این شرکت یکی از شرکتهای عضو هلدینگ شرکت انرژی کشور است که برای تامین رزین و رزول شرکت کولانسل (یکی دیگر از اعضاء هلدینگ شرکت انرژی) از بطن این شرکت در سال  و در شهرک صنعتی اشتهارد  1396 تاسیس شده است.

ماموریت ابتدایی شرکت ناد پلیمر تامین چسب آکرلیک و رزین فنولیک مورد استفاده در صعنت پد سلولزی تعریف شده است. اما به کارگیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته همچنین به کارگیری اساتید دانشگاه ومتخصصان صعنت شیمی  و به طبع آن افزایش ظرفیت تولید باعث بسط دامنه ی تولیدات و بازنگری در ماموریت شرکت شد.

محصولات تولیدی شرکت ناد پلیمر با شعار تعهد به کیفیت برای تامین رضایت مشتریان تولید و ارائه میشود. این شرکت نه تنها محصولات موردنیاز مشتریان را تامین میکند بلکه به رضایت مندی مشتریان نیز به عنوان یک خواسته ی واقعی توجه ویژه دارد و این مهم در طول 50 سال اخیر پس از تاسیس شرکت انرژی ثابت شده است. صعنت تولید رزین در ایران سابقه ای بالغ بر چند دهه دارد و وارد شدن به این بازارو رقابت با شرکتهای بزرگ و صاحب سبکِ این صعنت تنها در سایه رضایمندی مشتریان و تامین نیازه و خواسته ی آنها ممکن است. در حال حاضر شرکت ناد پلیمر با ظرفیت تولیدِ بالغ بر 20 هزارتن انواع رزین ( 10 هزارتن رزین پلی استر غیر اشباع ، 3 هزارتن رزول و 7 هزارتن انواع رزین اکرلیک ) در سال در حال خدمت رسانی به صنعت مواد شیمیایی کشور است و در صورت نیاز شرکتهای تولیدی آماده ارائه انواع رزینهای سفارش نیز هست.

همچنین در واحد بازرگانی شرکت ناد پلیمر فعالیتهای وارداتی در خصوص تامین انواع مواد اولیه شیمیایی  مورد نیاز شرکتهای تولید کننده رزین اعم از بوتیل اکریلات ، فنول ، دواتیل هگزیل اکریلات و همچنین    OPS25  انجام میگیرد.

 


دسته بندی مقالات


لیست قیمت رزین


ارتباط با ما

لوگو نادپلیمر | تولیدکننده انوع رزین‌های پلی‌استر غیراشباع، فنولیک و اکریلیک پایه آب

شرکت کولان سل، با دارا بودن تیم تحقیق و توسعه فعال قادر به طراحی و تولید انواع رزین های پلی استر غیراشباع، اکرلیک و فنولیک مورد نیاز مشتریان است. همچنین این شرکت دارای تیم بازاریابی و فروش بسیار با تجربه بوده که محصولات این شرکت را در بازارهای داخلی و بازارهای خارجی عرضه می نمایند.

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

آقای سعیدی پور

سرپرست فروش

آقای سعیدی پور

آقای برزگر

مسئول فروش

آقای برزگر