حضور نادپلیمر در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و رزین

حضور نادپلیمر در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و رزین

حضور نادپلیمر در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و رزین

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری با تمرکز بر افزایش صادرات تولید داخل از تاریخ 9 لغایت 12 آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.
بیش از 260 شرکت در بزرگترین رویداد صنایع رنگ و پوشش صنعتی کشور حضور داشتند. در مهم‌ترین رویداد صنعت رنگ ایران، شرکت های صنایع شیمیایی، صنایع رنگ سازی، تولیدکنندگان انواع چسب، تولیدکنندگان رزین های رنگ و پوشش و صنعت آبکاری حضور داشتند و با توجه به برنامه های اقتصادی کشور از جمله طرح جهش مسکن، خودکفایی تولید در پوشش های صنعتی، برگزاری چنین رویدادی توانست فرصتی مناسب برای تعامل صنایع مرتبط باشد. بیست و دومین نمایشگاه رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری در فضایی به وسعت ۳۵‌ هزار متر مربع برگزار گردید.

نادپلیمر در سالن 9-8 در غرفه ای به مساحت 105 متر حضور پیدا کرد و رزین‌های تولیدی خود را در 3 گروه پلی‌استر غیراشباع، اکریلیک پایه آب و فنولیک ارائه نمود. این محصولات بوسیله نمایش کاربردهای انها در صنایع مختلف مانند شناورسازی، لوله، اتصالات و پالتروژن، تجهیزات ورزشی و تفریحی و صنعت ساختمان به مشتریان معرفی گردید.
محصولات نهایی که با استفاده از رزین‌های نادپلیمر تولید شده اند نظیر سینک ظرف‌شویی، لوله بتن پلیمری، تندیس و سردیس، سنگ مصنوعی و ورق‌های فایبرگلاس در غرفه نادپلیمر به نمایش درآمدند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


دسته بندی مقالات


لیست قیمت رزین


ارتباط با ما

Logo Nadpolymer

شرکت کولان سل، با دارا بودن تیم تحقیق و توسعه فعال قادر به طراحی و تولید انواع رزین های پلی استر غیراشباع، اکرلیک و فنولیک مورد نیاز مشتریان است. همچنین این شرکت دارای تیم بازاریابی و فروش بسیار با تجربه بوده که محصولات این شرکت را در بازارهای داخلی و بازارهای خارجی عرضه می نمایند.

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

آقای سعیدی پور

سرپرست فروش

آقای سعیدی پور

آقای برزگر

مسئول فروش

آقای برزگر